Close

Nábytek do dětského pokojíčku

Dětský nábytek může být nejen praktický, ale i krásný. Cena je často poměrně vysoká, zejména pokud nábytek „roste“ s vašimi ratolestmi.  Při výběru dětského nábytku je třeba přistupovat velmi opatrně. Zajímáme se nejen o pohodlné dětské patrové postele, ale hlavně zda je spolehlivá konstrukce a spojovací prvky, preferujeme hypoalergenní a ekologicky šetrné materiály, s designem přiměřeným věku dítěte. Nábytek musí být hlavně pevný, děti vše důkladně prozkoumají a ozkouší jeho sílu. Skáčou po postelích, někdy se snaží i odšroubovat matice od skříně, nebo zamažou od čokolády čalounění pohovky, trpí kolikrát i židle a stůl. Vše, co je předmětem jejich her.  A tomuto náporu musí nábytek odolávat, nesmí se boxy odchýlit od stolu a nohy na židlích a postelích by se neměly snadno uvolnit.

Máte malý byt a nevíte, kde dětem dávat věci?

Mnohé řeší šatní skříň, kterou lze umístit kdekoliv – chodba, ložnice nebo i kuchyň, a pokud je místo, tak svou funkci bude plnit i v dětském království. Šatní skříň patří mezi nejoblíbenější kus nábytku, pokud je dobře navržená a snadno lze v ní přizpůsobit vše k tomu, co potřebujete uložit. Maté atypický volný prostor? Nechte si udělat šatní skříň na míru. Ušetříte spoustu místa. Konečně vám někde nebude překážet klasická skříň, která málokdy pojme tolik věcí jako ergonomicky řešená šatní skříň.

Teplý koberec, hračky, hodně světla

Děti velmi často posedávají na zemi, a proto je vhodné vybrat měkký a teplý koberec. Co se svítidel týká, volíme centrální svítidlo, nesmí chybět stolní lampičky. O hračky si děti řeknou sami, dívenky se chtějí podobat své mamince, touží po dětské kuchyňce.  Trh nabízí spoustu druhů, přibude do dětského pokojíčku další pěkný prvek. Chlapci zbožňují auťáky, můžete pro ně objednat koberec, který vypadá jako silnice. V dnešní době je skutečně z čeho vybírat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *