Close

Kuchyň na zakázku dokonale naplní vaše očekávání

Fotografie: kuchyně na zakázku

V rámci rekonstrukce kuchyně se před vás postaví hned několik otázek, na které byste si měli odpovědět ještě předtím, než se do modernizace místnosti pustíte. Vystačíte si se sektorovou sestavou, nebo máte specifické požadavky, a tak připadá v úvahu jenom řešení na míru? Jak velkou částku jste ochotni do nové kuchyně investovat? Pro jaké materiály, barvy a celkový design se rozhodnete? V následujících řádcích vám prozradíme, jaké přednosti mají kuchyně na míru.

Vysoká kvalita výrobního materiálu, moderní technologie, dlouhá životnost, praktické uspořádání jednotlivých zón kuchyňské linky, dostatek úložného prostoru. Určitě bychom mohli ve výčtu výhod, kterými se kuchyně na zakázku chlubí, pokračovat.

Proč si nechat vyrobit kuchyň na míru?

Přestože jsou kuchyně na klíč nákladnější záležitostí, dokážou naplnit očekávání i vskutku náročných jedinců. Potěší vás, že nábytek přizpůsobíte jakémukoliv interiéru, přičemž si můžete zvolit, jestli má být výsledek ve tvaru písmene U, I, G, nebo L. Zamlouvá se vám moderní ostrůvek?

Při návrhu se fantazii meze nekladou. Pokud se obrátíte na výrobce kuchyní, nejprve vám zpracuje vizuální návrh, abyste si udělali představu o tom, jak bude vaše budoucí kuchyň vypadat. Doladíte společně detaily. Sami si určíte, jestli má být linka z masivu, porta, nebo raději rustikální. Přijdete si na své, ať už patříte mezi příznivce nadčasového stylu, či nestárnoucí klasiky.

Jakmile si na začátku vymezíte maximální částku, kterou jste ochotni za kuchyň vynaložit, výrobce sám navrhne dražší, případně levnější materiál. Pamatujte však na to, že dražší materiál dokáže prodloužit životnost kuchyně o několik dalších let.

Rohové kuchyně mají šmrnc

Velice žádané jsou především rohové kuchyně na míru, neboť využívají i jinak prázdné místo v rohu. Často se do něj dává dřez, případně se tam umisťují spotřebiče. Vařit se bude ve vysněné kuchyni jedna radost. Obraťte se na interiérové a kuchyňské studio, které v internetovém světě vystupuje pod značkou ZařizujiByt.cz.

NÁŠ TIP: Podívejte se také na to, jak na návrh a rekonstrukci kuchyně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *