Close

Koupelny Wellmall.cz

Rekonstrukce koupelny s sebou přináší nespočet rizik a úskalí. Pokud si nevíte rady, tápete s návrhy o budoucí koupelně, tak využijte rubriku tipů, rad a zkušeností nebo detailnímí postupy při rekonstrukci koupelny – to vše si lze prostudovat na stránkách Welmall.cz. Pokud máte rádi 3D vizualizace, které jsou pro Vaši představu pohodlnější, můžete využít interaktivní aplikaci na Wellmall. Tato interaktivní aplikace Vám rychle, jednodušše a zdarma pomůže navrhnout Vaši budoucí koupelnu. Ta se poté může pohodlně stát Vaším místem odpočinku, kam se rádi budete vracet po každodenním shonu. Kdo by si nechtěl napustit horkou vanu nebo dát po práci horkou sprchu a využít tím tak svůj nový sprchový kout.

Známé heslo „dvakrát měř, jednou řež“, platí při rekonstrukcích bytu dvojnásob. Aplikace Návrhář koupelen od Wellmall.cz Vám odlehčí tyto starosti. Aplikace Vám umožní rozvrhnout si takzvaný „lay out“ dle Vašich požadavků (rozměrů), z internetového obchodu Wellmall.cz si vyberete právě ty produkty, které si do nové koupelny přejete a v reálném čase se Vám i začne plnit rozpočet za vybrané produkty. Samotná aplikace je velmi intuitivní a jednoduchá, kdykoliv jde rozpracované návrhy uložit a ukončit a později se k nim vrátit. Jakmile máte návrh koupelny dokončený, tak si jej můžete vytisknout a chlubit svým známým a přátelům.

Ze širokého sortimentu obchodu, který firma nabízí, lze koupit vany, sprchové kouty, sprchové dveře do niky, sanitární keramika, koupelnový nábytek, koupelnové radiátory a další vybavení a doplňky do koupelny – jako zrcadla, koupelnové skříňky a věšáky na ručníky a držáky na mýdla apod. Zkrátka vše, co by ve správné koupelně nemělo chybět a vše, co vytvoří z koupelny tu správnou oázu klidu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *