Close

Jakým způsobem si snadno zútulnit svoji domácnost? Přece správným bytovým textilem!

Každý z nás touží přijít každý den po práci do své útulné domácnosti, která má sloužit k našemu relaxu a dobít nám baterie po náročném dni. Může být domácnost dokonalá bez správného textilu?

Bez textilu to opravdu nejde

Představte si přijít po náročném dni v práci do místnosti, která je sice vybavena nábytkem, ale není v ní ani centimetr textilu. Deky bez povlečení, okna bez záclon či závěsů a koupelna bez ručníků. Asi byste se cítili divně, jako někde ve vězeňské cele. Nemáme pravdu?

Nejspíš byste ihned jeli sehnat všechny výše zmíněné věci, protože bez nich zkrátka není domov domovem. Přesně takhle důležitý je bytový textil. Správně zvolená kombinace nábytku a textilu je přesně ta dvojka, díky níž si vaše mysl zamiluje váš domov a budete se v něm cítit skvěle.

Opravdu velký výběr

Problémem není sehnat bytový textil, ale spíš si vybrat v nekonečném množství designů a kvalit. Především je opravdu nutné vaši volbu pečlivě promyslet a nevynechat žádný detail. Není radno podcenit ani maličkosti, jako jsou zmíněné záclony a závěsy na okna, protože v domácnosti platí, že detaily dělají to pravé kouzlo.

Pokud si můžeme dovolit poradit, zkuste třeba hotové voálové záclony. Toto řešení není v domácnostech zdaleka nejběžnější, a tak se můžete návštěvám pochlubit neobvyklým stylovým kouskem. Obloukově řešené hotové záclony mají také své kouzlo a jedná se o neméně originální možnost prozáření svého domova.

Dejte si s výběrem na čas a pečlivě porovnejte všechny vaše volby, aby vaše domácnost nehrála zbytečně všemi barvami duhy. Vsaďte na jednoduchost a pamatujte, že dnes již zbytečně křiklavý design není dávno v módě. Dbejte ovšem na barevné odlišení jednotlivých místností, protože každá barva má na lidskou mysl jiný efekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *