Close

Investujte do zlata a ochraňte své úspory před inflací!

Fotografie: zlate cihly

Doba se mění. A s ní i vhodné formy investování. Mezi ně například v současné době ovlivněné koronavirovou pandemií nepatří nemovitosti, které ještě donedávna byly vnímané jako bezpečná forma investice.

Doporučit však nelze ani nákup pamětních mincí, jejichž nákupní cenu zase navyšuje přidaná sběratelská hodnota. Do čeho tedy vůbec investovat? Odpověď je jasná. V době ekonomické krize, v níž se bohužel nacházíme, je v mnoha ohledech nejvhodnějším investičním produktem zlato.

Není nad zlato

Zlato má jako jeden z mála investičních produktů hned několik výhod. V první řadě si v dlouhodobém horizontu uchovává svou hodnotu. Díky tomu si můžete být jisti, že o peníze, jež do něj vložíte, nepřijdete. Ani o jejich část, kterou si u konkurenčních produktů ukrajuje inflace. Cenu zlata neovlivňuje ekonomický vývoj ani nestabilita měny. A jeho cena je při nákupu oproštěna od DPH. Lepší investiční nástroj byste zkrátka v současné době hledali jen těžko.

Nechte si zlato poslat domů

A v jaké formě investiční zlato nakoupit? Nejpraktičtější samozřejmě jsou zlaté cihličky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P., které seženete například v Pražské mincovně v Obecním domě. Nebo si stránkách www.zlate-mince.cz můžete objednat diskrétní pojištěnou zásilku, v níž vaše zlato dorazí přímo k vám domů. Ryze české zlato na trhu bohužel nenajdete, žádná česká mincovna jej totiž v současné době nevyrábí.

Zabezpečte své úspory

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ nechal se slyšet Pavel Trtík, ředitel společnosti, jež si za dobu své působnosti získala důvěru 60 000 zákazníků, kteří si tak pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. „Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Klienti tak mají jistotu původu a ryzosti.“ A tuto jistotu můžete mít i vy. Spolu s jistotou bezpečného uložení vašich úspor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *