Close

FINEP má k dispozici volné byty v Britské čtvrti v Praze

Fotografie: Byty Britská čtvrť

Developerská společnost FINEP se před několika lety pustila do realizace unikátního projektu Britská čtvrť, která zahrnuje bytové jednotky, kancelářské i obchodní prostory, ale i odpočinková místa či sportoviště a dětská hřiště. S výstavbou se začalo už v roce 2007 a pomalu tak vyrostly bytové domy, lukrativní administrativní centra i celá řada obchodů a služeb.

Sice vám novostavby Praha nabízí i v samotném srdci, nicméně mnohem atraktivnější je pro investory i soukromí osoby bydlení v klidné části, přitom však na dosah centra.

Výjimečná architektura i rezidenční zóna s parkem

Půvabné jsou nejen jednotlivé objekty, ale podmaní si vás i veřejné prostory, jejichž součástí jsou rozsáhlý park s dětským hřištěm, japonská zahrada s potůčkem, venkovní posilovna i náměstí Junkových. Nové byty Stodůlky poskytují právě v Britské čtvrti, která je vhodná pro rodiny s dětmi i jednotlivce. V současné době jsou volné jednotky s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk.

Lidé mohou pracovat i bydlet na jednom místě, protože Britská čtvrť má vskutku spoustu pracovních příležitostí. V pěší dostupnosti je i stanice metra, takže se snadno dostanete do všech částí Prahy. Cestování městskou hromadnou dopravou je totiž po metropoli přijatelnější a mnohdy i rychlejší. Zapomenout nemůžeme ani na blízkost dálnice D5, přes kterou se dostanete do Plzně.

Další volné byty v Praze

Pokud vás zajímají nové byty v Praze, ať už jako investiční příležitost, nebo pro vlastní bydlení, stačí se podívat do portfolia společnosti FINEP. Velice zajímavý je třeba developerský projekt Byty Pergamenka s parkovým vnitroblokem a odkazem k industriální historii. Soukromí a klid vám zajistí zase Byty U Sluncové a pro milovníky přírody jsou připraveny Byty Kaskády Barrandov, odkud se pěšky dostanete do Prokopského údolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *