Close

Bydlet ve vlastním má své výhody. Zvláště, když vyberete správně

Fotografie: nové bydlení

Vlastní bydlení je něco, po čem touží stále více lidí. A není se čemu divit. Mít svůj byt, to dává člověku určitý pocit jistoty, ale i komfortu. Nabídka nemovitostí je dnes poměrně bohatá a rozhodně nepřekvapí, že mnoho lidí to táhne do Prahy.

Jedno zajímavé místo existuje

Pokud nepocházíte z hlavního města, ale chtěli byste zde žít, nebo se příliš neorientujete v současné nabídce, představíme vám jednu celkem populární možnost. Je to bydlení Na Vackově. Jde o developerský projekt podél ulice Malešická, který je v podstatě pokračující etapou k již vybudovaným bytům, které najdete podél ulic Olgy Havlové, Rixfordské a Na Vackově.

Fotografie: bydlení na Vackově

Ať jste rodina, pár, nebo jednotlivec…

Zajímavostí tohoto developerského projektu je oproti jiným rozhodně to, že nabídne velkou rozmanitost jednotlivých bytových jednotek. Jednotlivcům mohou přijít vhod dispozice o velikosti 1+kk, zatímco početnou rodinu rozhodně nezklamou dispozice 5+kk. Navíc projekt kromě klasických bytů nabízí i ateliéry a dále několik nebytových prostorů. Najde se tedy pro každého něco.

Bydlení s ohledem na moderní trendy

Pořídit si byt v novém developerském projektu má celou řadu výhod. Jak proto, že lze bydlet v nemovitostech, které jsou navrženy špičkovými architekty – v tomto případě jde o studio MS Architekti, tak i proto, že dané bydlení splní požadavky na moderní život. Prodej bytů na Praze 3 nabídne řadu zajímavých unikátů, a to ať už jde o možnost bydlet v bytě s balkonem nebo lodžií, tak i možnost mít k dispozici také praktickou předzahrádku.

Fotografie: prodej bytu na praze 3

Opomíjet nelze ani příjemné okolí, nebo dnes tolik požadovanou dobrou dopravní obslužnost, která usnadní cestování dospělým do práce, ale i potomkům do jejich škol. Když k tomu přidáme také plus spojené s dostatkem zeleně v okolí, nebo jistotu dostatečného soukromí, je celkem jasné, proč právě u tohoto projektu běží již několikátá etapa a proč také všechny předchozí byly natolik úspěšné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *