Close

Zajímavé a praktické balení dárků

Pokud občas nakupujete drobné dárky, někoho obdarováváte nebo dárky sami přijímáte, určitě jste si v některých případech povšimli zaímavého a nápaditého obalu, do kterého byl dárek zabalený. Vhodný a originální obal nebo dárková krabička dokáží celý dárek podtrhnout a přidat mu další rozměr.

 

Designové dárkové krabičky z přírodního papíru

 

Jednou z možností, jak originálním obalem dárku opravdu překvapit, je použití zajímavé dárkové krabičky. Dárkových krabiček je na výběr celá řada, liší se ve velikosti, použitých materiálech a také v nápaditosti provedení. Velice oblíbené jsou dárkové krabičky z vlnité lepenky – ty umožňují dostatek variability pro různé tvarové experimety. Tyto dárkové krabičky lze také jednoduše potisknou vhodnou tiskovou technologií, třeba sítotiskem nebo tamponovým tiskem.

 

Téměř žádný obal není nerozbitný a hlavně při nákupech v eshopech a při jejich následné expedici k zákazníkovi je třeba ochránit je před poškozením nebo rozbitím. K tomu se nejlépe hodí bublinková folie. Tato speciálná folie z plastu je navržená tak, aby odolávala silnému tlaku a ochránila předmět také při pádu z výšky na zem. Bublinky v bublinkové folii jsou natolik pevné, že tento účel splňují dokonale.

Ne ke každému dárku se bubinková folie hodí, stejně tak designové dárkové krabičky nejsou vhodné pro každý dárek nebo ozdobu. Důležité je pěkný dárek vhodně zabalit, aby měl radost nejen obdarovaný ale také ten, kdo dárke věnuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *