Close

Vinařský dům na faře v Ivani je vhodný pro dovolenou i svatbu

Fotografie: Vinařský dům na faře

Významná událost si vyžaduje výjimečné místo. V podstatě nezáleží na tom, jestli hledáte ubytovací zařízení pro dovolenou či na prodloužený víkend, nebo sháníte prostor pro konání oslavy a svatby. V každém případě vás nadchne svou atmosférou Vinařský dům na faře v Ivani, kde si vychutnáte nejen klid, ale i kvalitní víno z rodinného vinařství Holánek.

Historická barokní fara si vás podmaní příjemným prostředím. Vinařský dům na faře má otevřeno denně, a tak můžete kdykoliv ochutnat víno z vlastní produkce, respektive se občerstvit. V blízkosti se totiž nachází cyklostezka i Mikulovská vinařská stezka. Zakotvit můžete ve vinném sklepě, který je starý už více než dvě stě let.

Zázemí pro oslavy i svatby

Oslavy narozenin a výročí, svatební hostiny, firemní akce. I pro takové příležitosti jsou prostory stvořené. Pro hosty je připraveno ubytování v moderních pokojích a zkušený tým se postará o lahodné občerstvení po celý den. Zpestřením celé akce může být rozhodně degustace kvalitních vín přímo z tamního vinařství.

Jestliže vás čeká svatba, jižní Morava je pro tento významný den ideální volbou. Především vinařské oblasti mají neopakovatelné kouzlo. Odnesete si nejkrásnější vzpomínky na tento důležitý den.

Víno z rodinného vinařství

V malebné vesnici Ivaň se nachází i rodinné vinařství Holánek, které pro výrobu vína používá jen kvalitní hrozny z vlastních vinic. Vinařství si zakládá na ekologičnosti, což se projevuje i ve způsobu obhospodařování 25 hektarů vinic. Všechna nabízená vína dozrávají přirozenou cestou, aniž by docházelo k chemickým zásahům.

Vinařský dům na faře je zkrátka místo, kde chcete několik dnů strávit. Navštivte i blízké okolí, kde narazíte na spoustu architektonických skvostů i přírodních památek. Prozkoumejte tamní stezky a projděte se vinicemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *