Close

Sauna DYNTAR je mnohem víc než sauna!

Fotografie: sauny DYNTAR

Oblíbili jste si saunování? Pak vězte, že svému tělu hodně prospíváte. Pobyt v sauně prospívá tělu i duchu. Obzvláště, pokud si takovou saunu pořídíte domů!

Domácí saunování je samozřejmě o stupínek výš. Obzvláště v době stále probíhající koronavirové pandemie, která upřednostňuje vyhýbání se prostorům s velkou koncentrací lidí. Veřejným saunám, v nichž se na jednom místě potí několik lidí najednou, se tak ve svém zájmu raději vyhněte. Místo toho si pořiďte saunu vlastní. Saunu značky DYNTAR. Proč zrovna ji? Z mnoha důvodů.

Proč značka DYNTAR?

Značka DYNTAR s bezmála třicetiletou historií na trhu je v první řadě známkou té nejvyšší kvality. Tradice výroby saun značka zahájila již v roce 1991 a od té doby splnila sny nejednoho milovníka saunování, jímž teď můžete být i vy. Nadmíru spokojeným nutno podotknout.

Sauna z pera designéra

V první řadě si saunu nemusíte vybírat z katalogu, ona vám totiž bude vyrobena na míru. S ohledem na veškeré vaše požadavky a přání. Výsledkem bude moderní sauna, jíž nejenom z technologického hlediska, ale i z toho designového hlediska nebude co vytknout. Sauna, která se stane ozdobou vašeho interiéru.

Mnohem víc než sauna!

Sauna DYNTAR je mnohem víc než sauna! Vzniká pod důsledným dohledem předních designérů a speciálně vyškolených pracovníků na všech úrovních firemní struktury. Profesionalita, to je totiž to, na čem si značka zakládá!

Venkovní sauny, finské i infrasauny

Máte zájem o vypracování cenové nabídky? Ta je samozřejmě včetně nezbytného zaměření vašeho prostoru zdarma. Včetně 3D vizualizace návrhu! Bude-li se vám zamlouvat, a my věříme, že bude, do dvou měsíců od podpisu smlouvy se budete moci saunovat ve vlastní sauně.

Doživotní záruka na vybrané součástky

V nabídce značky najdete venkovní sauny, finské sauny i infrasauny. Se sedmiletou zárukou. Na vybrané komponenty však značka DYNTAR poskytuje záruku doživotní. Lepší záruku kvality snad ani není třeba žádat, nemyslíte?

Doprava a montáž zdarma

Součástí služeb navíc je veškerý záruční i pozáruční servis vaší sauny. Expresní, tedy vykonaný v pokud možno co nejbližším možném termínu. A doprava a montáž zdarma! Ještě váháte? Neměli byste! Pokud milujete saunování, tak už vůbec ne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *