Close

Papírový tácek a papírový kelímek podněcují dokonce i kreativitu

Tito dva nedocenitelní pomocníci pro zahradní grilování a party si našli obdivovatele i mezi dětmi. Nic tak nepodnítí dětskou kreativitu, jako bílý papírový tácek, talíř nebo kelímek.

Jednorázové papírové nádobí je hitem kreativních a dětských časopisů. V nich z papírového talíře vznikne třeba beruška, doma pak podle internetových návodů celá plejáda různých dinosaurů. Často se papírový talíř ohýbá či stříhá na půl, nebo se používá ve své kulaté podobě. Krásně vypadá pomalovaný ve stylu mandaly. Papírový tácek je zas skvělý pro zajímavé koláže z výstřižků. Vypadají jako obraz v rámu, který tvoří zvednutý okraj papírového tácku.

Naprosto unikátní je pak papírový kelímek. Jeho kreativní možnosti jsou téměř neomezené. Zkuste z kelímků vyrobit loutkové divadlo. Firma Jarico prodává tyto kelímky baleny po 50 ks, bílé i přírodní hnědé, hned v několika velikostech. Snadno tak vyrobíte Dlouhého, Širokého i Bystrozrakého či Sněhurku a sedm trpaslíků. Vše vám přitom bude proporčně perfektně sedět.

Děti budou tím, co může vzniknout z obyčejných papírových kelímků, naprosto fascinovány. Velice rychle budou přicházet s vlastními nápady. Z kelímků lze vyrobit i nazdobený servis pro různé slavnostní příležitosti. Třeba velikonoční, halloweenský i narozeninový. Nekupujte již potištěné papírové kelímky na oslavu narozenin. Nechte děti, ať kelímky nazdobí svépomocí.

Pomocníci pro tvoření

Skvěle však papírové nádobí slouží i pro další kreativní tvoření. Papírové talířky a tácky poslouží jako jednorázové palety na míchání barev. Větší množství barvy lze pak namíchat přímo v kelímku.

Papírové nádobí ulehčuje práci

Žádné mytí po party ani zahradním grilování. Papírové nádobí je nenahraditelné a nezanechává ani příliš velkou ekologickou stopu. Dá se recyklovat i spálit v ohni. Každý by měl mít doma i ve firmě dostatečné zásoby těchto pomocníků. Dají se koupit i velice vkusné, což je například případ přírodně hnědých papírových kelímků z Jarico. Firma je nabízí i s příslušenstvím. Tedy s víčky, ochranným límcem proti popálení se, či s nosiči na několik kelímků současně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *