Close

Jak udělat radost milovníkovi kávy? Kávovým předplatným!

Káva MONRO

Přemýšlíte o opravdu originálním dárku k narozeninám, svátku, výročí, jubileu nebo nějaké jiné příležitosti a víte, že daný člověk si potrpí na dobrou kávu? Zapomeňte na balíček dobrého moku, darujte rovnou kávové předplatné, s nímž bude mít možnost vyzkoušet nejrůznější chutě.

Předplatné časopisů jsou už minulostí, dnes si lidé pořizují předplatné mnohem zajímavějších věcí, třeba kávy. S kávovým předplatným přichází e-shop káva Monro, který prodává čerstvé kávy z celého světa. Každý měsíc vyhlašuje arabiku měsíce, umožní vám vybrat si podle země původu nebo třeba dle toho, které kávy jsou mezi zákazníky nejoblíbenější. A když se nemůžete rozhodnout, předplatné je tou nejlepší volbou.

Pravidelný přísun kávy bez starostí

Kávové předplatné je vynikající z toho důvodu, že se o nic nemusíte starat. Jednou ho objednáte a pak už jen čekáte na své pravidelné dodávky čerstvé kávy. Každý měsíc přijde něco nového, nějaké překvapení, které můžete s radostí ochutnat. Máte-li nějaké konkrétní preference, samozřejmě je možné uvést chuťovou či zeměpisnou specifikaci, případně můžete každý měsíc dostávat další balení své konkrétní oblíbené kávy. Jinak budou kávy vybírat specialisté z káva Monro. Věřte jim, v kávě se vyznají.

Vyberte si svou velikost balíčku

Kávové předplatné je možné objednat na 3, 6 nebo 12 měsíců, a to v gramáži 250, 500 nebo 1000 g podle toho, kolik kávy za měsíc vypijete. Všechny kávy jsou prémiové čerstvě pražené arabiky. Samozřejmě si můžete své předplatné uzpůsobit, abyste dostávali třeba 4 různé balíčky kávy po 250 g. Dokonce je možné si zvolit konkrétní datum a další parametry.

Budete-li předplatné káva objednávat jako dárek, do fakturační adresy zadáte své údaje a do dodací adresy údaje obdarovaného. O nic dalšího už se nemusíte starat. Neuvedete-li žádné konkrétní datum, první balení bude odesláno ihned.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *