Close

Elektrikář Praha 10 – to je Elektro Elefant

Fotografie: Elektro Elefant

Black out v domácnosti není ničím příjemným. A ne vždy je porucha někde na vedení a stačí čekat na to, než ji dodavatel elektřiny opraví. V případě poruchy u vás je nutné volat elektrikáře.

Elektrikář Praha 10, Elektro Elefant, nabízí řešení elektro poruch v nonstop režimu. Jde o pohotovostní havarijní pražskou službu známou svojí profesionalitou, rychlostí, osobním přístupem a též zkušenostmi. Firma řeší veškeré problémy s dodávkou elektrické energie. Analyzuje problémy v elektrické síti, zajistí opravy i dodá potřebný materiál pro elektro opravy. Kdykoliv tedy řešíte havárii elektřiny, volejte Elektro Elefant.

Elektrikářské práce patří mezi velice sofistikované a elektřina je v rukou laika nebezpečnou. Rozhodně by se nikdo bez potřebných odborných znalostí neměl pouštět do oprav elektrické sítě ani elektrických spotřebičů. Kontakt na Elektro Elefant se hodí mít uložen v mobilu či jinde, kde jej najdeme vždy, když budeme řešit problémy s elektřinou. S firmou se však domluvíte i na dalších elektrikářských pracích.

Pohotovost i běžné elektrikářské práce

Kromě pohotovosti poskytuje Elektro Elefant též služby v oblasti revizí elektrorozvodů či hromosvodů. Pro zákazníky vyměňuje a instaluje osvětlení, vypínače a zásuvky, též jističe a pojistky. Domluvit se máte možnost i na instalaci elektrických spotřebičů, kdy vám firma současně potvrdí záruční list. Pro domácnosti i bytové domy instaluje rovněž elektrické zvonky.

Elektřinu svěřte odborníkům

Elektřina je dobrý sluha, ale zlý pán. Rozhodně patří veškeré instalace a opravy související s elektřinou do rukou profesionálů. Když fungují 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, není prostor vymlouvat se, proč jsme si nezavolali odborníky. Úraz elektrickým proudem, požár elektrických rozvodů, vyzkratovaný špatně připojený elektrospotřebič – tomu všemu se dá předejít, pokud si na elektřinu vždy zavoláte elektrikáře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *