Close

Dřevěné terasy jsou opět v módě, ale z jakého dřeva je vyrobit?

Fotografie: Dřevěné terasy

Na výrobu dřevěné terasy jsou potřeba kvalitní terasová prkna, jen tak můžete být s výsledkem spokojení. Nejlepší variantou jsou exotické, jehličnaté a thermo dřeviny. Každá možnost má své přednosti, ale vždy záleží na požadavcích člověka. Proti gustu žádný dišputát.

Exotika u vás doma

Snad každý sní o krásné dřevěné terase, kde bude relaxovat a vítat návštěvy. Pokud patříte k vybíravým lidem a chcete pro své blízké jen to nejlepší, osloví vás terasová prkna z exotických dřevin, jako jsou Bangkirai, Merbau, Teak, Bukit. Jejich domovinou je jihovýchodní Asie. K oblíbeným patří také jihoamerické stromy – Massaranduba, Ipe a Garapa. Proč jsou tak atraktivní? Pyšní se nádhernými barvami. Oslní vás hnědavě žlutá i tmavočervená. K dalším výhodám patří hedvábná textura, nevšední design a dlouhá životnost. Dřevěné podlahy vám bude každý závidět.

Vsaďte na jehličnany

Podívejte se na internetové stránky www.au-mex.cz a vybírejte terasová prkna z jehličnatých dřevin. Možná vám padne do oka sibiřský a slezský modřín, thermo jasan, thermo borovice anebo červený cedr. Jehličnaté stromy jsou pro dřevěné terasy jako stvořené. Jejich strukturu a odolnost si ihned zamilujete.

Osmo nátěry na dřevo

Pokud si přejete, aby zůstala dřevěná podlaha dlouho krásná a jako nová, dopřejte jí osmo nátěry na dřevo. Tato ochrana je určena pro vnitřní i vnější použití a dodá obyčejné desce nádherný design. V interiérech můžete s barvou natřít nábytek, stěny, strop. Venkovní využití je s osmo nátěry také pestré. Nový kabátek s ním budou mít obkladové palubky, ploty, podhledové zábrany, terasy, fasády i zahradní nábytek. Mrkněte na web firmy Au-Mex s.r.o. a objednejte si dle libosti i smrkové palubky, terasová prkna, dřevěné fasády, saunové palubky, dřevěné podlahy či deskové materiály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *