Close

4 věci, na které nezapomenout při výběru nábytku

Fotografie: Nábytek - ložnice

Chcete si pořídit nové kousky nábytku a přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší varianty? Se správnými radami zvládnete perfektně zařídit každou místnost a to vše rychle, levně a pohodlně. V článku najdete 4 praktické rady, které vám pomohou nezapomenout na důležité faktory pro úspěšný výběr nábytku.

Vhodné rozměry

Základním parametrem při výběru každého nábytku jsou hlavně rozměry. Raději si několikrát zkontrolujte, že máte vybranou správnou variantu, která perfektně zapadne na vámi připravené místo. Platí to jak při kompletním zařizování celé místnosti, tak i při nákupu jednoho jediného kousku nábytku. U nákupu vybavení do celého pokoje si nakreslete plánek, kam budete postupně zanášet rozměry vybraného nábytku.

Dostatek úložného prostoru

Jde o důležitý parametr, který platí hlavně pro skříně a komody. Při výběru nábytku se však vyplatí myslet komplexně a snažit se využít každou příležitost pro vytvoření dalšího místa, kam budete moci dát věci. Příkladem může být sedací souprava s úložným prostorem, případně postel se spodními zásuvkami a podobně.

Sladěný design

Překrásné interiérové designy jako z časopisů jsou otázkou citlivého kombinování jednotlivých prvků. Pokud si netroufáte na vytvoření vlastního jedinečného stylu, spoustu inspirace najdete na internetu. Praktické jsou i celé modelové řady nábytku, které k sobě přirozeně ladí a s jejichž pomocí zařídíte klidně celý pokoj najednou.

Máte všechno?

Pohodlným způsobem, jak rychle a za dobré ceny nakoupit nejrůznější druhy nábytku, jsou internetové obchody. Vybavení do všech místností v domě najdete například na e-shopu www.atan.cz. Když nakoupíte více kusů, můžete se s celkovou částkou za objednávku dostat nad hodnotu pro dopravu zdarma, což se opravdu vyplatí. Připravte si proto seznam, ať nezapomenete na žádnou skříň, pohovku, stolek a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *